kredyt z dopłatą


Kredyt Rodzina na Swoim: Banki

Dotychczas do rządowego programu dopłat do kredytów mieszkaniowych Rodzina na Swoim przystąpiło 17 banków komercyjnych, banki spółdzielcze zrzeszone z Gospodarczym Bankiem Wielkopolskim S.A. oraz banki spółdzielcze zrzeszone z Bankiem Polskiej Spółdzielczości S.A., a także Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa SKOK.  Spośród tak dużej liczby ofert naprawdę ciężko jest znaleźć tą najlepszą. Polecanym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnego doradcy finansowego, najlepiej pracującego dla dużej i renomowanej firmy takiej jak Expander lub Open Finance.  Osoby które sceptycznie podchodzą do firm świadczących usługi doradcze poniżej znajdą 3 sprawdzone oferty kredytów z dopłatą banków posiadających najciekawsze oferty.

Polecane Banki:

Bank Pocztowy rodzina na swoim bank pocztowy

Bank pocztowy podpisał umowę w sprawie stosowania dopłat do kredytów preferencyjnych dnia 18 maja 2007 roku. Kredyt Rodzina na Swoim banku Pocztowego od samego początku cieszy się ogromną popularnością ze względu na konkurencyjne warunki oraz stosunkowo liberalne podejście do zdolności kredytowej.

 • kredyt może być udzielony na 100% wartości nieruchomości
 • maksymalny okres kredytowania: 40 lat
 • zero prowizji w przypadku wyboru pakietu ubezpieczeń,
 • mocno konkurencyjne oprocentowanie.

W celu zbadania zdolności kredytowej wypełnij formularz,

Możesz też dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

BZ WBK kredyt z dopłatą bz wbk

Spośród polecanych banków BZ WBK posiada najkrótsze doświadczenie w udzielaniu kredytów z dopłatą – bank ten do programu Rodzina na Swoim przystąpił we wrześniu 2009 roku. Dla osób posiadających wymagany minimalny wkład własny w wysokości 20% inwestycji może się to okazać najbardziej konkurencyjna oferta. Jedną z głównych zalet oferty jest niska marża – na poziomie około 2 % oraz możliwość w karencji spłaty kapitału – do 6 miesięcy od momentu uruchomienia ostatniej transzy. Maksymalny okres kredytowania: 30 lat.

W celu zapoznania się ze szczegółową symulacją wypełnij wstępny wniosek o kredyt hipoteczny w BZ WBK. Prosimy o staranne wypełnianie wniosków, umożliwi to szybki kontakt oraz bezbłędne przeprowadzanie wstępnej analizy oraz przygotowanie oferty. Złożenie wniosku jest całkowicie bezpłatne i niezobowiązujące. Dane przesyłane są poprzez szyfrowane łącze bezpośrednio do banku.

Możesz też dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

PKO BP rodzina na swoim PKO BP

Wiele banków bazujących na kapitale zagranicznym w dalszym ciągu może mieć problemy z pozyskaniem środków na prowadzenie akcji kredytowej. Odbija się to oczywiście zarówno na warunkach ofert oraz wymaganiach dotyczących zdolności kredytowej. W tej sytuacji nasz rodzimy Bank PKO BP, którego aktywa w znacznej mierze należą do skarbu Państwa miał możliwość stworzyć bardziej konkurencyjną ofertę. Dzisiejszy Bank PKO BP, to nie jest już ta sama instytucja którą pamiętamy sprzed lat – wiele osób będzie zaskoczonych wysokimi standardami obsługi klienta, nowoczesnym podejściem do bankowości oraz konkurencyjną ofertą.

 • niskie oprocentowanie i koszty,
 • w programie od 24 stycznia 2007 roku,
 • brak wymaganego wkładu własnego,
 • maksymalny okres kredytowania: 30 lat.

Szczegółowe parametry kredytu ustalane są indywidualnie – na podstawie kwoty kredytu, ewentualnego wkładu własnego, okresu kredytowania itp. W celu zapoznania się ze szczegółową symulacją wypełnij wstępny wniosek o udzielenie kredytu hipotecznego. Prosimy o staranne wypełnianie wniosków, umożliwi to szybki kontakt oraz bezbłędne przeprowadzanie wstępnej analizy oraz przygotowanie oferty. Złożenie wniosku jest bezpłatne i niezobowiązujące. Dane przesyłane są poprzez szyfrowane łącze bezpośrednio do banku PKO BP.

Możesz też dowiedzieć się więcej na temat tej oferty.

Doradcy finansowi:

Dwie największe firmy zajmujące się doradztwem finansowym w Polsce to Open Finance oraz Expander. Pierwszą tego typu firmą był Expander, który od samego początku specjalizował się w doradztwie przy wyborze kredytu mieszkaniowego. Poważne nakłady na marketing, rozbudowę sieci placówek oraz szkolenia doradców wydane jednak przez firmę Open Finance spowodowały, że obecnie te dwie firmy konkurują równorzędnie. Jeśli zależy Ci na wyborze dobrego kredytu mieszkaniowego serwis kredyt-z-doplata.net rekomenduje spotkanie z doradcami z tych właśnie instytucji.

Open Finance – kontakt z doradcą Expander – kontakt z doradcą
open finance expander

Kredyty Rodzina na Swoim – pozostałe banki:

 1. Deutsche Bank
 2. Alior Bank
 3. Eurobank
 4. Bank BPH
 5. Citi Handlowy
 6. Lukas Bank
 7. Getin Noble Bank
 8. Pekao Bank Hipoteczny
 9. Pekao Bank Polska Kasa Opieki S.A.
 10. BRE BANK SA. (MultiBank)
 11. Allianz Bank Polska SA.
 12. Fortis Bank Polska SA
 13. Mazowiecki Bank Regionalny S.A
 14. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.
 15. Gospodarczy Bank Wielkopolski S.A.
 16. SKOK – Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa

6 odpowiedzi do “Kredyt Rodzina na Swoim: Banki”

 1. Anka napisał(a):

  Najlepiej skorzystać z propozycji Open Finance – oni najlepiej doradzą.

 2. Rafał napisał(a):

  Witam. SKOKi już nie prowadzą RNS ;-)
  Pozd Rafał

 3. Rafał2 napisał(a):

  tak, open , jasne, u nich liczy się sprzedaż programów oszczędzania (wciśnięcie klientowi) a nie doradztwo w uzyskaniu kredytu……

 4. ewa napisał(a):

  Mam wzięty od 2009r kredyt hipoteczny na zakup mieszkanie w tym czasie nie było kredytu rodzina na swoim ,czy teraz można mój kredyt przekwalifikować na kredyt hipoteczny z dopłatą rządową?

 5. buka napisał(a):

  nie, prawo nie dziala wstecz

 6. monika napisał(a):

  jaki open! ludzie..oni współpracują z Getin bankiem…nie dziwi ze tam ma się najlepszą i największą zdolność kredytowa?? i dodatkowo wciskają do tego program oszczędnościowy, który w 15.lat ma spłacić kredyt zaciągnięty na 30 lat!. jakiś absurd! wg nich nigdzie nie mieliśmy zdolności poza getin’em, a tu nagle w expanderze mówią ze w 3. bankach mamy zdolność i nie ma mowy o w/w! :) dziwne nie?…nie polecam…

Dodaj własną opinię lub komentarz